mes naudingi

Neformalus vaikų švietimas

 

VšĮ „Atvertos langinės” vykdomos NVŠ programos “Keramikos nameliai” grupės vaikai su savo mokytoja Kristina Striukiene iš Kavarsko pagrindinės mokyklos daugiafunkcio centro meno pažinimo mokosi ne tik popamokinėje veikloje, bet ir užklasinėse, netradicinėse ugdymo vietose, kelionėse ir edukaciniuose susitikimuose.

Štai, pavyzdys ir Anykščių A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialiniame muziejuje. Muziejaus galerijoje eksponuojami ypatinga akmens tapybos technika sukurti S. Petraškos paveikslai. Jie spalvingi, matomos smulkiausios peizažų ar vaizdų detalės. Paveikslus autorius sukūrė iš smulkintų akmenų. Muziejaus edukatoriai ne tik papasakoja apie dailininko kūrinius, bet ir leidžia išbandyti savo kūrybinius sumanymus naudojant pačių sutrintas akmenines smilteles.


 

 

 

 

 


Pažintiniai žygiai kultūros ir gamtos paveldo vietovių aplinkoje

Galime pasiūlyti Jums įdomius, prasmingus, individualiai parinktus ir pritaikytus pažintinius (edukacinius) žygius pėsčiomis, dviračiu ar automobiliu. Supažindinant su istorinėmis, kultūros paveldo, literatūrinėmis vietovėmis unikaliame Aukštaitijos krašto regione.

 

Stovyklos

Organizuojame edukacines stovyklas šeimoms, jaunimui, kūrybinėms grupėms.

 

Išvykos

Organizuojamos teminės išvykos moksleiviams, senjorams ir visiems, norintiems  grupėje išvykos į kultūros ir meno pažinimo renginius, edukacines programas.

 

Leidyba

Sudarome, išleidžiame ir platiname pažintinius, kultūros paveldo pažinimą populiarinančius leidinius, kalendorius.